MirrorsLED ir tiešsaistes veikals, kas piedāvā saviem klientiem plašu spoguļu ar LED apgaismojumu klāstu, kā arī nodrošina izcilu klientu apkalpošanu, kas ir pielāgota Jūsu individuālajām vajadzībām un vēlmēm, neizejot no mājām. 

Mūsu LED spoguļi var kļūt par modernu un ekspresīvu mājokļa interjera akcentu Jūsu vannasistabā, piedāvājumā ietilpstot dažādu formu, izmēru, apgaismojuma veidu un stilu spoguļiem. Spogulis var radīt plašākas telpas iespaidu šaurā koridorā vai ģērbtuvē, vai kļūt par elegantu un pamanāmu dzīvojamās istabas detaļu. Pie mums Jūs varat iegādāties apaļus, kvadrātveida, taisnstūrveida vai nestandarta formas spoguļus ar priekšējo vai aizmugurējo LED apgaismojumu. Spoguļiem piestiprinātie LED gaismas ķermeņi ir ekonomiski un sniedz patīkamu apgaismojumu jebkurā telpā. LED spoguļiem ne tikai piemīt praktiskas un funkcionālas īpašības, bet tie arī sniedz Jūsu mājokļa interjeram estētisku un dekoratīvu elementu.

Pēc pieprasījuma Jūs varat iegādāties arī apsildāmu paklāju, kas nepieļaus spoguļa aizmiglošanos un sniegs papildu funkcionalitāti vannasistabā vai citā mitrā telpā. Izmantojot kustību sensora funkciju, Jūs varēsiet ieslēgt un izslēgt spoguļa apgaismojumu, nepieskaroties spogulim, kas pasargās spoguļa virsmu no netīrumiem. Krāsu RGB apgaismojums ļauj uzstādīt vēlamo spoguļa apgaismojuma krāsu, radot telpā atbilstošu noskaņu. Ja neizdodas atrast atbilstošu opciju, mēs izstrādāsim un izgatavosim LED spoguli ar īpašiem izmēriem un atbilstoši Jūsu preferencēm.

25
GADU PIEREDZE
60
% PRODUKTU TIEK EKSPORTĒTI UZ ĀRVALSTU TIRGIEM
135
DARBINIEKI
15
APKALPOTĀS VALSTIS
Viss, kas saistīts ar vārdu „stikls”

LED spoguļu tiešsaistes veikals – MirrorsLED

Stiklita ir saglabājis šo saukli jau gadiem ilgi, un mēs nepārtraukti meklējam jaunus veidus mūsu sniegto pakalpojumu klāsta paplašināšanai un pakalpojumu kvalitātes Stiklita ir saglabājis šo saukli jau gadiem ilgi, un mēs nepārtraukti meklējam jaunus veidus mūsu sniegto pakalpojumu klāsta paplašināšanai un pakalpojumu kvalitātes
MirrorsLED

Izvēlieties LED spoguli savam mājoklim jau šodien!

LED spogulis kalpo kā moderns un stilīgs akcents Jūsu vannasistabai, ir lielisks risinājums plašākas telpas iespaida radīšanai šaurā priekšnamā vai skapī, un kā eleganta un pamanāma detaļa viesistabā. MirrorsLED tiešsaistes veikalā Jūs varat iegādāties apaļus, kvadrātveida, taisnstūrveida vai nestandarta formas spoguļus ar priekšējo vai aizmugurējo LED apgaismojumu
Prekės Garantija ir Grąžinimai

14 dienu preces atgriešanas garantija

Vai mainījāt savas domas? Vai Jūs neapmierina saņemtais produkts? Nekādu problēmu, jo mēs piedāvājam 14 dienu preces atgriešanas garantiju bez jebkādiem papildu jautājumiem!

question

Vai Jums ir nepieciešams padoms preču izvēlē?

Sazinieties ar mums ŠEIT. Mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēsim izvēlēties Jūsu mājoklim vispiemērotāko LED spoguli!

box

Drošs maksājums un piegāde uz mājām!

Tagad Jūs varat ērti iegādāties LED spoguli no mājām! Mēs garantēsim un nodrošināsim drošu maksājuma apstrādi un spoguļa piegādi uz Jūsu adresi.

customer-support

Mēs varam izgatavot preci atbilstoši Jūsu individuālajām vajadzībām

Ja mūsu LED spoguļu klāstā neizdevās atrast Jums atbilstošu preci, mēs izstrādāsim un izgatavosim spoguli pēc Jūsu vēlmēm!