Bieži uzdotie jautājumi

Izvēloties spoguli ar LED apgaismojumu, mēs iesakām koncentrēties uz būtiskākajiem aspektiem izvēles veikšanai.
Istaba vai telpa, kurā atradīsies LED spogulis, ir galvenais faktors, kas diktē nākamo interjera detaļu izvēli.
Vannasistabai ir nepieciešams mazāks, labi apgaismots spogulis, savukārt, vestibilam vai plašākai telpai var izvēlēties masīvākas un lielākas formas spoguli.

Apgaismojuma veids: priekšējais vai aizmugurējais. Ja vēlaties, lai spogulis veic gan savu tiešo funkciju, gan kalpo kā papildu gaismas avots telpā, mēs iesakām izvēlēties spoguli ar priekšējo apgaismojumu. LED apgaismojums izplatās uz ārpusi cauri aizēnotajai spoguļa fasādes pusei, tādējādi spoguļa lietotājs saņem maksimālu gaismas daudzumu.
Vannasistabām, skaistumkopšanas saloniem un grimēšanas telpām iesakām izvēlēties spoguļus ar priekšējo apgaismojumu.
Taču, ja spogulis kalpos tikai kā telpas interjera akcents un apgaismojumam būs dekoratīva funkcija, mēs iesakām izvēlēties spoguli ar aizmugurējo LED apgaismojumu.

LED sloksnes ir piestiprinātas pie spoguļa aizmugurējās virsmas, tāpēc gaisma izplatās apkārt spoguļa perimetram, radot siltuma iespaidu. Spoguļus ar aizmugurējo apgaismojumu iesakām izvēlēties lielākām telpām.
Izmērs ir viens no svarīgākajiem kritērijiem spoguļa izvēlē. Ieteicamais spoguļa izmērs ir atkarīgs no sienas, uz kuras plānojat uzstādīt spoguli, izmēra, lai panāktu pareizo vizuālo proporciju.
Ja vēlaties radīt iespaidīgu un efektīgu kopskatu, izvēlieties lielāka izmēra spoguli. Bet, ja spogulis kalpos tikai kā interjera akcents, vispiemērotākais ir mazāka izmēra spogulis, jo tas ļauj pievērst uzmanību citām interjera detaļām.
Īpaši liela nozīme ir spoguļa formai: lai iegūtu tradicionālu, klasisku interjeru, mēs piedāvājam izvēlēties taisnstūra vai kvadrāta formas, kā arī pievilcīgos apaļas vai ovālas formas LED spoguļus.
Netradicionālas un neregulāras formas spoguļi var radīt atšķirīgu interjeru un kļūt par pamanāmu akcentu.

Standarta LED spoguļi ar aizmugurējo apgaismojumu ir aprīkoti ar 6 W LED sloksni, savukārt, spoguļiem ar priekšējo apgaismojumu tiek izmantota 12 W LED sloksne.

Atbilstoši Jūsu preferencēm mēs varam uzstādīt arī LED sloksnes ar atšķirīgu jaudu.

LED spoguļa maksimālais garums ir aptuveni 3 m, un maksimālais platums ir aptuveni 2 m.

Ir iespējams iegādāties papildu kontrolieri ar tālvadības pulti vai ar regulējamu gaismas slēdzi.

Katra produkta komplektācijā ietilpst uzstādīšanas pamācība un detalizēta spoguļa piestiprināšanas instrukcija.
LED spoguli piestiprina pie sienas, izurbjot sienā caurumus un pieskrūvējot pie sienas īpašas plāksnes, pie kurām ar balstiekārtas profilu piestiprina spoguli.
Spoguli pēc uzstādīšanas var pārbīdīt uz sāniem vai centrēt.

Vispopulārākā un visbiežāk izvēlētā opcija ir mūsu standarta neitrālās baltās gaismas klāsts, kam izmanto 4000 K LED sloksnes.
Pēc pieprasījuma varam izgatavot arī LED spoguli ar siltiem vai aukstiem baltas gaismas toņiem, lai telpā radītu mājīgāku vai vairāk uz darba vidi orientētu atmosfēru.

LED spoguļa apgaismojums var būt ne tikai balts, bet arī krāsains. Iegādājoties LED spoguli ar RGB apgaismojumu, Jūs varat uzstādīt apgaismojuma krāsas maiņu noteiktā laikā.
RGB apgaismojumam nav baltas krāsas. Jūs varat regulēt krāsas ar tālvadības pulti.

Mūsu veikalā varat iegādāties LED spoguli ar izvēles ekstru – apsildāmu paklāju, kas ļauj pilnībā izbaudīt spoguļa spožumu, žāvējot tā virsmu.
Tāpat apsildāmais paklājs sniedz papildu funkcionalitāti un ir īpaši ieteicams lietošanai vannasistabās.